O mnie

Kim jestem i dlaczego warto skorzystać z mojej pomocy.

Ze światem finansów jestem związana od początku mojej kariery zawodowej. Początkowo zajmowała mnie przez wiele lat problematyka podatkowa, lecz swoje właściwe miejsce znalazłam w bankowości. Jako absolwentka Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego doskonale radzę sobie  z zagadnieniami finansowo-prawnymi. Wciąż jednak rozwijam swoje umiejetności poprzez udział w licznych szkoleniach, które są w mojej dziedzinie niezbędne.
Obecnie jestem doświadczonym ekspertem kredytowym i zajmuję się głównie kredytami hipotecznymi, gotówkowymi oraz pozyskiwaniem finansowania dla przedsiębiorców.
Działam zarówno stacjonarnie w moim biurze, jak i mobilnie. Obsługuję przede wszystkim teren Lubina i okolic, Głogowa, Chocianowa, Chojnowa, Polkowic, Przemkowa, Legnicy, Wołowa, Ścinawy, Brzegu Dolnego, Bolesławca, Wrocławia, Obornik Śląskich, Jawora ale także osoby spoza tego obszaru mogą liczyć na moją pomoc.

Dziś nie mam wątpliwości, że robię to, co przynosi mi radość i satysfakcję. Potwierdzeniem tego są słowa uznania od moich Klientów, ich zadowolenie i zaufanie którym mnie obdarzyli. Ponieważ w większości pracuję w oparciu o rekomendacje moich zadowolonych klientów, troska o ich najlepszy interes jest dla mnie priorytetem.
Moje relacje z klientami opierają się zawsze na szacunku, dyskrecji i wysokiej kulturze osobistej.

Całkowicie zgadzam się ze słowami Henry’ego Forda:

„Interes, który nic poza pieniędzmi nie przynosi, jest złym interesem”